W dniu uroczystości 25-lecia święceń kapłańskich mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w wyjątkowym jubileuszu naszego księdza Waldemara. W wydarzeniu wzięła udział Pani Dyrektor wraz z dziećmi ze szkoły, które swoim udziałem, modlitwą i życzeniami wyraziły wdzięczność za lata posługi duszpasterskiej.