„WIKTORIANY 2022. Witraż – siła światła i koloru”

„WIKTORIANY 2022. Witraż – siła światła i koloru”

      Uczniowie naszej szkoły wzięli udział  w XXVI Mazowieckim Przeglądzie Twórczości Plastycznej „WIKTORIANY 2022. Witraż – siła światła i koloru zorganizowanym przez GOK w Młodzieszynie pod patronatem Starostwa Powiatowego w Sochaczewie i Wójta Gminy Młodzieszyn.

       Młodzi artyści z klas V, VI oraz VII już w przystąpili do pracochłonnego zadania plastycznego, które polegało na zaprojektowaniu i wykonaniu witrażu o dowolnej tematyce. W etapie szkolnym wyróżniono najciekawsze prace: Szymona Bieleckiego z klasy piątej, Róży Rotbart, Kajetana Buciarskiego z klasy szóstej oraz Dawida Pasińskiego i Kacpra Witkowskiego z klasy siódmej, tym samym uczniowie ci reprezentowali naszą szkołę w konkursie.       

         15 czerwca 2022 roku  w Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie nastąpiło podsumowanie oraz wręczenie nagród zwycięzcom WIKTORIANÓW 2022. W gronie laureatów w kategorii klas IV-VI  znalazła się: Róża Rotbart

Gratulujemy nagrodzonym uczniom. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za podjęty trud wykonania oryginalnych i ciekawych prac. Życzymy dalszych sukcesów w pracy twórczej.