Andrzejki 2019

Piątek, 22 listopada przebiegał w naszej szkole pod hasłem zabaw andrzejkowych i wróżb. Klasy 0-III rozpoczęły zabawę rano. Rodzice z trójek klasowych przygotowali dla dzieci słodki poczęstunek w klasach. Na świetlicy szkolnej, udekorowanej na tę okazję przez samorząd uczniowski, oprócz tanecznych zabaw na dzieci czekały wróżby. Katalog wróżb przygotowany przez przedstawicieli klas IV- VIII był bogaty. Dzieci przekuwały papierowe serduszka z imionami, losowały przedmioty symbolizujące ich przyszłość, magiczne bileciki z nazwami zawodów, poznawały znaczenie wybranych kolorów itp. Po południu przyszedł czas na zabawę dla klas IV-VIII. Ulubiona muzyka uczniów, wróżby, dekoracje sprawiły, że wszyscy poczuli tę niezwykłą atmosferę andrzejkowego wieczoru i cudownie się bawili. Dyskotekę prowadził didżej sponsorowany przez radę rodziców naszej szkoły.