Udział uczniów w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno-Informatycznym

Udział uczniów w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno-Informatycznym

Do XV edycji  konkursu plastyczno – informatycznego pod hasłem „Zdrowie i siłę mamy, bo jabłka i inne owoce zjadamy” organizowanego przez Wójta Gminy Iłów i Szkołę Podstawową im. Żołnierzy AK Cichociemnych w Brzozowie Starym przystąpili uczniowie naszej szkoły: Małgorzata Kacprzak, Błażej Słowiński, Gabriel Grudnicki.

Celem konkursu było: rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań plastycznych i informatycznych, propagowanie spożywania jabłek i innych owoców rodzimych w różnorodnej postaci, promowanie wpływu spożywania jabłek i innych owoców na zdrowie, promowanie jabłek i innych owoców uprawianych w miejscowych sadach.

W kategorii klas I-IV uczestnicy przygotowali pracę informatyczno-plastyczną w formie plakatu związanego z hasłem programu, a w kategorii klas V-VIII przygotowali przygotowanie pracę plastyczną półprzestrzenną przedstawiającą koszyk z rodzimymi owocami. Prace należało wykonać techniką mieszaną: plastyczną i komputerową.

Wśród laureatów konkursu, którego podsumowanie nastąpiło dnia 13.06.2019r. w Szkole Podstawowej w Brzozowie Starym znaleźli się także uczniowie naszej szkoły. W kategorii:

– klas I-IV – Gabriel Grudnicki (kl. IV) zajął II miejsce,

– klas V-VIII – Błażej Słowiński (kl. IV) zajął III miejsce.

Życząc dalszych sukcesów uczestnikom konkursu, zachęcamy wszystkich do spożywania zdrowej żywności, nisko przetworzonej, pozbawionej zanieczyszczeń chemicznych i zdrowego stylu życia.